Konkurs Matematyczny KANGUR - WYRÓŻNIENIA

W marcu odbył się Konkurs Matematyczny KANGUR, w którym udział wzięło 37 uczniów z naszej szkoły z klas II-VI. W maju dotarły do nas wyniki i okazało się , że aż pięcioro naszych uczniów otrzymało wyróżnienia. Są to:
Hubert Markiewicz z klasy IIb (opiekun p.Barbara Briske)
Patrycja Markiewicz z klasy III (opiekun p.Beata Minta)
Kamil Jakóbczak z klasy IV (opiekun p.Beata Kula)
Martyna Derwich i Marianna Nowak z klasy V (opiekun p.Beata Kula).

GRATULUJEMY, gdyż taki wynik w tym konkursie to wielkie osiągnięcie.

20 jubileuszowy Powiatowy Konkurs "Czytanie jest sztuką"

6 kwietnia w Bibliotece Publicznej MiG Pleszew, pod patronatem Powiatu pleszewskiego odbył się 20 jubileuszowy Powiatowy Konkurs "Czytanie jest sztuką " pod hasłem "Czytamy z radością, słuchamy z przyjemnością". W etapie powiatowym naszą szkołę reprezentowały: Karolina Jakóbczak z klasy IIb i Patrycja Markiewicz z klasy III, która otrzymała tytuł Powiatowego Mistrza Czytania. Gratulujemy Karolinie i Patrycji!!!

Eliminacje dla uczniów klas IV i V - Czytanie jest sztuką

Troje uczniów naszej szkoły z klasy IV i V wzięło udział w miejsko-gminnych eliminacjach konkursu „Czytanie jest sztuką”. Dwoje z nich: Anita Łuczak z klasy V oraz Kamil Jakóbczak z klasy IV, uzyskało tytuł Mistrza Pięknego Czytania i zakwalifikowało się do etapu powiatowego. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

Konkurs matematyczny Kangur - klasy II - VI

37 uczniów z klas II – VI wzięło udział w Konkursie Matematycznym „Kangur”. Uczniowie przez 75 minut rozwiązywali zadania matematyczne i logiczne. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Eliminacje konkursu Czytanie jest sztuką

Uczniowie naszej szkoły z klas I-III wzięli udział w miejsko-gminnych eliminacjach konkursu „Czytanie jest sztuką”. Dwie uczennice: Patrycja Markiewicz z klasy II oraz Karolina Jakóbczak z klasy IIb uzyskały tytuł Mistrza Pięknego Czytania i zakwalifikowały się do etapu powiatowego. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.

Lidia Gąsiorek w etapie wojewódzkim

Uczennica klasy VI Lidia Gąsiorek zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, który odbędzie się 12 lutego w Poznaniu. Lidka przeszła pomyślnie eliminacje rejonowe w Kaliszu, gdzie spośród ok. 80 uczestników dziesięcioro zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy uzyskania statusu laureata!